uczniowie

Matura 2015 – wyniki

Już jutro, tj. 30 czerwca (wtorek) tegoroczni maturzyści dowiedzą się, czy zdali, a jeśli tak, to na ile, swój egzamin dojrzałości. Jutrzejszy dzień przyniesie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i myśli, jakie kłębią się w głowie każdego zdającego. To od wyników matur zależy, kto zdecyduje się pójść na studia, kto postanowi zdawać maturę za rok, kto odpuści dalsza edukację i pójdzie do pracy. Bez względu na to, co się wydarzy, jedno jest pewne – każdy z nich będzie miał najdłuższe wakacje w życiu.

Świadectwa dojrzałości wraz z wynikami egzaminów maturalnych zostaną przekazane do szkół 30 czerwca, ale istnieje możliwość zobaczenia ich szybciej metodą online, na stronie CKE. Wyniki online najprawdopodobniej zostaną udostępnione już dzisiaj po północy. Aby sprawdzić wyniki online należy wejść na stronę przez specjalnego linka, którego każdy maturzysta otrzymał przed maturą i zalogować się tam loginem (jakim jest numer PESEL) oraz hasłem, które również powinno znajdować się wraz z informacją z linkiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Przejdź do paska narzędzi