Próbna matura 2015-2016 – OPERON

Od czterech dni trwa w szkołach ponadgimnazjalnych próbna matura z OPERONEM. Tegoroczni maturzyści mają szansę przekonać się, jaki jest poziom ich wiedzy, co należy jeszcze powtórzyć przed egzaminem dojrzałości, jaki będzie miał miejsce już za kilka miesięcy. Harmonogram matury z OPERONEM przedstawia się się następująco:

  • 24 listopada (wtorek) – język polski – poziom podstawowy, poziom rozszerzony
  • 25 listopada (środa) – matematyka – poziom podstawowy, poziom rozszerzony
  • 26 listopada (czwartek) – język obcy – poziom podstawowy, poziom rozszerzony
  • 27 listopada (piątek) – przedmioty dodatkowe

Arkusze maturalne oraz odpowiedzi dostępne są na stronach www.edulandia.pl

Zweryfikowanie swojej wiedzy z pewnością pomoże maturzystom nadrobić materiał, uzupełnić swoją wiedzę z różnych przedmiotów. Mimo że jest to próbna matura, należy podejść do niej poważnie i odpowiedzialnie. Wyniki matur nie tylko będą dobrą wskazówką do nadrobienia zaległości wśród uczniów. Okażą się dobrym wskaźnikiem poziomu wiedzy dla nauczycieli. Pedagodzy będą wiedzieli, jak pracować z uczniami, co zrobić, aby jeszcze lepiej przygotować ich do egzaminów. Próbna matura sprawdzi także poziom szkół na terenie poszczególnych województw itp.

Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON organizuje próbne matury już od przeszło 8 lat. Podobnie jest także z egzaminami gimnazjalnymi, sprawdzianami szóstoklasistów, trzecioklasistów itp.

24-27 listopada 2015.

Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/region/art/9115393,matura-probna-2015-operon-odpowiedzi-rozwiazania-arkusz,id,t.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Przejdź do paska narzędzi